Vieille Ville

  • 18 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Vieille Ville o rozloze 18 m² se nachází ve čtvrti Nice Old Town 5 minut chůze od Théâtre de Nice a pojme až 2 hostů. Tento pokoj se skládá z 1 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyně.

Tento apartmán leží 750 metrů od Opéra de Nice. Tento apartmán je blízko Garibaldiho náměstí a nabízí snadný, 15-minutový přístup do centra města Nice. Restaurace s deserty Fenocchio Glacier je jen asi 5 minut daleko od apartmánu. Vlakové nádraží Gare de Nice-Ville a autobusová zastávka Cathedrale - Vieille Ville jsou vzdáleny 20 minut a 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Vieille Ville Nice
Studio Vieux Nice Coulee Verte
Cena pouze pro mobilní zařízení

Studio Vieux Nice Coulee Verte

7.6
Dobrý 21 recenzí
26 m od ubytování
USD 159 USD 143
za noc
Duplex Au Coeur Du Vieux Nice
Cena pouze pro mobilní zařízení

Duplex Au Coeur Du Vieux Nice

9.3
Výjimečný 46 recenzí
40 m od ubytování
USD 123 USD 111
za noc
Ze Perfect Place - 2 Chb - Ac - Nice Historique
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ze Perfect Place - 2 Chb - Ac - Nice Historique

8.6
Vynikající 50 recenzí
40 m od ubytování
USD 497 USD 447
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    11 km

    Vlaková nádraží

    Gare de Nice-Ville
    1,4 km

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 22:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Číslo licence06088022194SB
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Vieille Ville apartmán umístěn?
      Apartmán Vieille Ville apartmán se nachází v blízkosti Hradní vrch.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Vieille Ville?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Vieille Ville patří mimo jiné Anglická promenáda, Matissovo muzeum, Garibaldiho náměstí.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Vieille Ville apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Vieille Ville apartmán je 115 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Cafe de Turin a Chez Rene Socca, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 18 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    11 km

    Vlaková nádraží

    Gare de Nice-Ville
    1,4 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Vieille Ville Nice

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít